Autor Wątek: Informacje o kursach, konferencjach, seminariach itp. dla archiwistów zakładow.  (Przeczytany 25891 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline krzysiekp

• archiwista
witam
czy wiecie gdzie można podjąć studia podyplomowe z zakresu obiegu i archiwizacji dokumentu elektronicznego?

Offline Henryk Niestrój

• młodszy(a) archiwista(ka)
  • *
    • Arcaion
Quieta non movere
http://arcaion.pl

Offline krzysiekp

• archiwista
dziękuję Henryku za wskazówkę. Jestem z Wrocławia a tu niestety takie studia nie uruchomiono wiec pozostaje mi szukać w innych ośrodkach akademickich

Offline krzysiekp

• archiwista
witam
kontynuuje temat związany częściowo z dok. elektronicznym. Czy możecie doradzić z jakich programów informatycznych warto pójść na kurs, szkolenie itp. Oczywiście nie mówię tu o MS Office ale o bardziej zaawansowanych, które w przyszłości mogą być przydatne archiwiście.

Offline Dory

• młodszy(a) archiwista(ka)
  • *
Słuchajcie, możecie polecić dobre szkolenie (chodzi o Warszawę) z archiwizowania dokumentacji unijnej? Natknęłam się na ofertę firmy KDK Info, ale jak na jednodniowe szkolenie mają wygórowaną cenę, po drugie zbyt dużo tematów jak na 6 godzin.
Szukam też innych dobrych szkoleń dla archiwistów.
Proszę o informację na priv. Będę wdzięczna.

Offline Maciej

• słuchacz(ka)
Archiwistyka jest wydzielony kierunkiem na WNH UMK Toruń. Warto się rozejrzeć na tej uczelni w rzeczonym względzie.
pozdrawiam Maciej

Offline luke

• Moderator
  • archiwista
Dzisiaj w Katowicach konferencja "Rola archiwów w procesie wprowadzania systemu Elektronicznego Zarządzania Dokumentacją - cele i założenia oraz ich realizacja. Z doświadczeń archiwów szkół wyższych, instytucji naukowych i kulturalnych".
Program w załączeniu.

Offline Hanna Staszewska

• st. kustosz(ka)
Ciekawe, czy z NDAP lub innych archiwów ktos pojechał...
I tu pytanie:
I dlaczego info o tej konferencji nie było na stronie NDAP?
Klucz, wg którego zamieszczane są aktualnosci na www.archiwa.gov.pl jest dla mnie nieodgadniony :( :( :(

Trzeba było też wrzucić link na IFAR (zwracam się do organizatorów, wiem, że tu zaglądają).

Offline Kajka

• archiwa_2.5
  • archiwista
  • *
Koleżeństwo z AP Lublin bierze udział a się nie pochwaliło  :D

Offline Michał Serdyński

• starszy(a) archiwista(ka)
ktoś z DKN miał pojechać.. tak słyszałem

Offline Mad_Cyclist

• słuchacz(ka)
Słuchajcie, możecie polecić dobre szkolenie (chodzi o Warszawę) z archiwizowania dokumentacji unijnej? Natknęłam się na ofertę firmy KDK Info, ale jak na jednodniowe szkolenie mają wygórowaną cenę, po drugie zbyt dużo tematów jak na 6 godzin.
Szukam też innych dobrych szkoleń dla archiwistów.
Proszę o informację na priv. Będę wdzięczna.

Czy wiadomo coś o kursach i szkoleniach w 2018 roku względnie w 2019 na terenie stołecznym?

Offline PatientPatient

• słuchacz(ka)
Zakład Zarządzania Dokumentacją i Informacji Archiwalnej UMK zaprasza na konferencję, która odbędzie się w dniach 25-27 maja 2018 r. w Toruniu pod hasłem ?Zarządzanie dokumentacją w instytucji. Czynniki sprzyjające i ograniczenia?.  W programie m.in. referaty dotyczące konsekwencji zmienności prawa, organizacji administracji, RODO i EZD. Konferencja adresowana jest do wszystkich, którzy w swojej pracy zajmują się zarządzaniem dokumentacją, obsługą kancelarii i biur, realizują zadania koordynatora czynności kancelaryjnych, a także osób, które prowadzą archiwa zakładowe lub składnice akt w instytucji.  Informacje o zgłoszeniach oraz program na stronie www.arch.umk.pl.

Offline PatientPatient

• słuchacz(ka)
Zakład Zarządzania Dokumentacją i Informacji Archiwalnej UMK zaprasza na konferencję, która odbędzie się w dniach 25-27 maja 2018 r. w Toruniu pod hasłem ?Zarządzanie dokumentacją w instytucji. Czynniki sprzyjające i ograniczenia?.  W programie m.in. referaty dotyczące konsekwencji zmienności prawa, organizacji administracji, RODO i EZD. Konferencja adresowana jest do wszystkich, którzy w swojej pracy zajmują się zarządzaniem dokumentacją, obsługą kancelarii i biur, realizują zadania koordynatora czynności kancelaryjnych, a także osób, które prowadzą archiwa zakładowe lub składnice akt w instytucji.  Informacje o zgłoszeniach oraz program na stronie www.arch.umk.pl.