Internetowe Forum Archiwalne > Archiwa Zakładowe

Niepublikowane wykazy akt, przepisy etc.

(1/11) > >>

Jarek:
Na próbę spis treści wykazu akt z 1990 r. dla urzędów terenowych organów rządowej administracji ogólnej.

Bolek:
Pomysł dobry. Można liczyć na cały spis? W rewanżu Prześlę coś od siebie.

MarcinP:
Ja prosiłbym o skany klas dotyczących budownictwa z JRWA, który obowiązywał w latach osiemdziesiątych w Urzędach Rejonowych  ;D.

Jarek:

--- Cytuj ---Można liczyć na cały spis?
--- Koniec cytatu ---

Oczywiście że tak, trochę czasu tylko na to potrzebuję ...


--- Cytuj ---Ja prosiłbym o skany klas dotyczących budownictwa z JRWA, który obowiązywał w latach osiemdziesiątych w Urzędach Rejonowych 
--- Koniec cytatu ---

Wartałoby wiedzieć jaki to konkretnie wykaz jest ... Po tym wykazie z 1990 r. planuję zeskanować jego poprzednika z 1975 r. Zgłaszajcie jednak tutaj zapotrzebowanie na konkretne dokumenty.


--- Cytuj ---W rewanżu Prześlę coś od siebie.
--- Koniec cytatu ---

Na to liczę  :) i zachęcam wszystkich do dodawania skanów.

Trochę zastanawiam się jeszcze jak to praktycznie rozwiązać kiedy takich skanów będziemy mieli już więcej, czy jeden wątek będzie wystarczająco czytelny. Ale to na szczęście zawsze można potem zmienić, np. ten wątek zostawić jako organizacyjno-dyskusyjny a same pliki dodawać w osobnych wątkach dla każdego dokumentu.
Dodawane pliki mają ograniczenie rozmiaru do 2 MB, do 21 załączników w jednym poście. Nie będzie się wiec chyba dało uniknąć dzielenia np. jednego jrwa na kilka plików.
Żeby dodać plik wystarczy kliknąć na "Opcje dodatkowe" przy tworzeniu postu i użyć opcji "Załącz". Format pdf będzie chyba najbardziej praktyczny. Sądzę również, że będziemy dodawać całe dokumenty, a nie tylko wybrane fragmenty.

pozdrawiam

Jarek:
W załącznikach obiecany jednolity rzeczowy wykaz akt dla urzędów terenowych organów rządowej administracji ogólnej ustalony Zarządzeniem Nr 32 Ministra-Szefa Urzędu Rady Ministrów z dnia 22 grudnia 1990 r. (niepublikowany).

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej