Autor Wątek: Rzeczowy wykaz akt w uczelni wyższej z systemem dziennikowym  (Przeczytany 1818 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline krzysiekp

  • starszy(a) archiwista(ka)
  • ****
  • Wiadomości: 490
Witam
Uczelnia w której pracuję przechodzi gruntowne zmiany w kierunku kształcenia cywilnego(wcześniej typowy MON) i dlatego muszę dostosować RWA do nowych dokumentów i w związku z tym mam klilka pytań. Czy w dziennikowym systemie kancelaryjnym może funkcjonować JRWA, bo taki wymusza obieg dokumentacji związanej z realizacja funduszy unijnych czy wyłącznie RWA ? Często spotykam w dokumentacji planistycznej w rubryce uwagi stwierdzenie, że w przypadku braku sprawozdań rocznych do m.a. zaliczamy półroczne, kwartalne itp. Jak to  funcjonuje praktycznie? Jeżeli u mnie roczne mają smbol 5/1 pozostałe 5/6 - Bc i np. kancelaria oddaja mi 5/6 ale stwierdzam brak odpowiednich sprawozdań rocznych to ta teczka 5/6 będzie jak A?
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 09, 2011, wysłana przez Jarek »

Offline Jarek

  • st. kustosz(ka)
  • ******
  • Wiadomości: 1749
  • archiwista zakładowy a nie żaden kustosz
Odp: nowy Rzeczowy wykaz w uczelni wyższej
« Odpowiedź #1 dnia: Maj 31, 2011, »
Cytuj
Czy w dziennikowym systemie kancelaryjnym może funkcjonować JRWA, bo taki wymusza obieg dokumentacji związanej z realizacja funduszy unijnych czy wyłącznie RWA ?
Przyznam że nie rozumiem pytania.

Cytuj
Jak to  funcjonuje praktycznie? Jeżeli u mnie roczne mają smbol 5/1 pozostałe 5/6 - Bc i np. kancelaria oddaja mi 5/6 ale stwierdzam brak odpowiednich sprawozdań rocznych to ta teczka 5/6 będzie jak A?
Taka jest idea takich zapisów w jrwa. Natomiast zdaje się tutaj problemem jest po prostu to, że komórka nie oddała wszystkich akt do archiwum.
Jarek Orszulak