Internetowe Forum Archiwalne > Na temat iFAR

wersja angielska forum

(1/2) > >>

sirsilis:
Dzisiaj dostalem maila do osoby mieszkajacej w USA. Prosila mnie (nie wiem czemu mnie, chyba dlatego ze mam nick david a nie dawid) abym jakies informacje  z forum znalazl Ta osoba nie  zna naszego pieknego jezyka. Odpisalem ze pomoge jak bede oczywiscie mogl.
Zatem mam pytanie czy przewiduje sie tez i angielska strone forum bo widocznie  z zagranicy tez przegladaja forum a nie kazdy zna jezyk polski.

pozdfrawiam

Rafał Rufus Magryś:
Witaj,

 Bardzo bym chciał aby forum oglądało i na nim dyskutowało jak najwięcej osób, również z zagranicy. Jest tylko jeden problem -jak rozwiązać sprawę multilingualizmu (takie fajne słówko z progamów europejskich ;)...). Wypadałoby pisać posty w dwóch wersjach polskiej i angielskiej lub pisać streszczenie do którejś wersji ;)... Pozostaje jeszcze możliwość zrobienia podforum angielskiego...
A tak przy okazji o co konkretnie pytał ten człowiek (tak z ciekawości chciałbym wiedzieć) :)

sirsilis:
Niestety on nie znajdzie takich informacji na tym forum. Trzeba go skierowac do AP Lublin
Pisze ze jego dziadkowei wyemigrowali z Polski miedzy 1897 a 1920 r Pochodzili z Lublina i Korczyna.
Szuka: gdzie moze znalesc (archiwalne) polskie aplikacje paszportowe mieszkancow Lublina  i Korczyna oraz  czy przed 2 wojna swiatowa stale dokumenty rejestracji (paszporty) moga obejmowac zdjecia mieszkancow Lublina i Korczyna.
Tak przynajmniej przetlumaczylem :D Co mam odpisac ??

sirsilis:

--- Cytat: "Rafał Rufus Magryś" ---... Pozostaje jeszcze możliwość zrobienia podforum angielskiego...
--- Koniec cytatu ---


Jestem za ta opcja poniewaz jest jest taki standart stron internetowych

Rafał Rufus Magryś:
Witaj,

Faktycznie skieruj go do AP Lublin -niech napisze to samo na adres: kanc (małpa) lublin.ap.gov.pl

Pozdrawiam

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej