Autor Wątek: Informacja o wdrożeniach ZoSIA  (Przeczytany 23960 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Rafał Rufus Magryś

  • Administrator
  • st. kustosz(ka)
  • *****
  • Wiadomości: 1503
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Informacja o wdrożeniach ZoSIA
« Odpowiedź #15 dnia: Październik 11, 2011, »
Zacytuję "litości" - nie ma to działać " jakoś" a super, to już nie prototyp czy szkic, proof of concept - to poważny system. Jak pisałem nie mamy kadr do tego - a ja i tak właśnie wracam z Krakowa z kolejnego wdrożenia :)... Mam nadzieję, że nie wymagasz ode mnie dodatkowego zaangażowania myślę, że jest wystarczające :)... ale żeby był wilk syty i owca cała - tak jak pisałem - chętnie pokażę system czy o nim poopowiadam w każdej instytucji. Mogę tez przyjechać do Krakowa bo to piękne miasto jest :)...

Pozdrawiam,

Rafał
« Ostatnia zmiana: Październik 11, 2011, wysłana przez Rafał Rufus Magryś »
Rafał "Rufus" Magryś
...patience is a virtue...

Offline Jacek M. S.

  • słuchacz(ka)
  • Wiadomości: 49
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Informacja o wdrożeniach ZoSIA
« Odpowiedź #16 dnia: Październik 14, 2011, »
Bardzo nas cieszą (chyba)  kolejne wdrożenia. Tylko czemu nie u nas?
Trochę dziwi fakt że system projektowany głównie dla archiwów państwowych jest wdrażany najpierw w innych instytucjach.
Również Twoje tłumaczenie że nie macie kadr aby postawić demo mnie nie przekonuje.
A do Krakowa oczywiście zapraszamy w każdej wolnej chwili (szkoda że nas nie odwiedziłeś).
Pozdrawiam
Jacek M. Seweryn

Offline Rafał Rufus Magryś

  • Administrator
  • st. kustosz(ka)
  • *****
  • Wiadomości: 1503
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Informacja o wdrożeniach ZoSIA
« Odpowiedź #17 dnia: Październik 14, 2011, »
Witaj,

Dzięki za zaproszenie chętnie Was odwiedzę! Co do braku kadr - podałem fakty, jeśli nie przekonują nic na to nie poradzę.

Natomiast pytanie "czemu nie u nas" winno być skierowane do NDAP - jesteśmy tylko wykonawcą jego zaleceń.

Pozdrawiam,

Rafał
Rafał "Rufus" Magryś
...patience is a virtue...